Czerwone, swędzące plamy podobne do gronkowca

witam mam problem ze skora, wygldalo na grzyba, ale mysle ze to cos jak gronkowiec, polpasiec. trudnoi mi ocenic samej,prosze o pomoc, najpier mialam to pod stopa, czerwone swedzace az do bolu,masci6 roznych , nie pomogly,potem wszsytko wracalo, nastepnie przenioslo sie pod kolano, obecnie te wyleczone,a swad i krostki skoczyly na biust, przedramie i okolice oczu,bardzo mnie to swedzi i boli, co to jest?prosze o pomoc, dziekuje !!

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety bez możliwości oceny zmiany nie mogę dokładnie ocenić co może być przyczyną. Proszę o konsultację dermatologiczną. Pozdrawiam