Czerwone, swędzące plamy w obrębie członka

Zauważyłem dzisiaj czerwone plamki na żołędziu ktore mnie chwilami swedza . Myje się regularne , uprawiam seks z dziewczna Możliwe że się czymś zarazilem od niej ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej są wynikiem infekcji. Proszę udać się do lekarza, który oceni zmiany oraz wdroży właściwe leczenie.

Milena Lubowicz

Trudno powiedzieć czym te zmiany mogą być spowodowana. Konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego lub dermatologa, gdyż nie można wykluczyć, że to choroba przenoszona drogą płciową.
Pozdrawiam