Czerwone, swędzące plamy w pachwinach

Od kilku tygodni borykam się z problemem czerwonych, swędzących plam w pachwinach, na udach i zgięciach kolan. Plamy te są koliste, lekko wypukłe i łuszczą się. Podejrzewałem jakieś uczulenie bądź alergię (mam w domu futrzastego zwierzaka) więc stosowałem hydrokortyzol i wapno ale w ogóle nie pomogło. Co to może być i jak mogę się tego pozbyć?

Witam,
być może opisane przez Pana zmiany są zmianami grzybiczymi.
Proponowałabym wizytę u dermatologa lub lekarza pierwszego kontaktu, który oceni zmiany i zaleci ewentualne leczenie farmakologiczne.

Pozdrawiam