Czerwone uszy, gorączka u 15-miesięcznego dziecka

Syn 15 miesiecy. W poniedziałek na wizycie u pediatry okazalo sie.ze ma czerwone uszka.goraczkowal.w sobote kilka razy zakaszlal.dostal antybiotyk i krople do uszu.dzis jest czwartek a on pokasluje.tak 5 razy na dobe.do tego ida mu zabki.czworki. czy powinnam sprawdzic kaszel u lekarza czy poczekac do zakonczenia antybiotyku bo jest on tez na gorne drogi oddechowe.

Aleksander Ropielewski

Trudno mi to stwierdzić bez przeprowadze ia badania jednak zwykle gdy rozpoczęta jest antybiotykoterapia wskazana jest obserwacja przez 48h do czasu zmiany strategi leczenia.