Czerwone wybroczyny widoczne na rękach

Witam mam 21 lat i tylko na lewej rece mam czerwone wybroczynki widoczne caly czas lecz gdy reka skierowana jest ku dolu pojawiaja sie do okla wybroczynek biale plamy i reka robi sie sina. Bylam u wielu specjalistow i kazdy mowil ze nigdy nic podobnego nie widzial. Robiono mi nawet usg tetnic ktore nic nie wykazalo. Wystepuje tez czesty calkowity bezwlad reki. Moje pytanie brzmi co to takiego? Czym to jest wywolane i jak to wyleczyc poniewaz jest to bardzo nie estetyczne? Pozdrawiam Magda

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza dermatologa, jeżeli lekarz wykluczy przyczyny z jego dziedziny proszę koniecznie udać się do lekarza reumatologa, bez badania ciężko jest coś więcej powiedzieć.