Czerwone wypieki na skórze koło oczu

Witam mam problem. Koło oczu na skórze wyszły mi czerwone wypieki walczę z nimi od roku stosuję różne maści nawet alergiczne i nic nie pomaga.Co robić? nie mam sił . U dermatologa byłem maść cała reklamówka i nic nie pomaga.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego nie można określić czym powyższe zmiany mogą być spowodowane. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Być może konieczna będzie wizyta u reumatologa.

Witam. Pojawienie się tego typu zmian może być wynikiem niektórych chorób ogólnoustrojowych. Sugeruję konsultację z lekarzem poz i wykonanie podstawowych badań krwi.