Czerwone wypukłe zmiany na policzkach u dwulatka

Witam mam syna dwuletniego na policzkach ma pare krostek jak sie zagrzeje to sa one wieksze i bardziej zaczerwienione dzis zauwazylam na raczce dwie kropki czerwone jak rowniez na skroni wielkosci 1cm wygladaja jak po ugryzieniu komara i go to swedzi nie jest to luszczace tylko czerwone wypukle placki ma tez czerwona krostke na policzku i kolanie prosze o pomoc

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do dermatologa który dokładnie oceni skórę.