Czerwone zgrubienie na policzku u 32-latka

Zacznę od tego że miałem zgubienia na policzku i wokoło czerwone myślałem że nie coś ugryzło ale potem jednak że ty będzie duża krosta jednak. Pojawiał się już biały lepek i teraz problem na tym rolnicy ze to śle zaczęło cofać zamiast wyjść tą białą ropka. Mam takie zgubienie jeszcze martwię się żeby mi nie zostało takie coś. Czym to smarować żeby mieć pewność ze się zgoi ktoś mi podpowiadał maść tribiotic ale jeszcze nic nie stosowałem. proszę o pomoc .

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do dermatologa. Prawdopodobnie jest to związane z infekcją. Można używać maści Tribiotic.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl