Czerwone zgrubienie po usunięciu pieprzyka

Witam Jakieś 3 lata temu wycięto mi pieprzyka na głowie. Niepokoi mnie to, że jakieś 2 miesiące temu w miejscu wyciętego pieprzyka pojawiło się czerwone zgrubienie o średnicy około 1,5 cm. Po lekkim ściśnięciu zgrubienie pękło i wyszło z niego coś co można porównać do kawałka zdartej skóry. Nie wiem czy to coś poważnego? Wcześniej nie miałem z tym żadnych problemów.

Proponowałbym pokazać zmianę/bliznę dermatologowi lub chirurgowi. Prawdopodobnie nie jest to nic groźnego ale lepiej, żeby obejrzał to fachowiec. Tak czy inaczej proszę obserwować zmianę i jeżeli cokolwiek się dzieje/niepokoi zgłosić się do lekarza.