Czerwone zmiany pod językiem

Witam, na języku oraz w przestrzeni pod językiem po lewej stronie (pomiędzy zębami a językiem) pojawiły się czerwone zmiany, które bardzo kują. Przeszkadzają w jedzeniu a nawet w mówieniu. Potworny ból. Przed tygodniem stosowany antybiotyk na zatoki; nie zażywałem leku osłonowego. Bardzo proszę o pomoc. Dolegliwość ma trzeci dzień i nasuwa się. Stosuję zamiennie maść SACHOL oraz gancjanę. Paweł

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego, który po osobistym badaniu wskaże dalsze postępowanie lecznicze. Pozdrawiam