Czerwone zmiany skórne w obrębie klatki piersiowej

Czerwone niegojące się krosty na klatce piersiowej, jak się ich pozbyć ?

Aleksander Ropielewski

Bez oceny zmian skórnych nie jestem w stanie odpowiedzieć na Pańskie pytanie, ponieważ nie wiem czym są spowodowane i jaki to rodzaj zmian skórnych.

Konieczna jest konsultacja dermatologiczna w celu diagnostyki zmian. do tej pory proszę przemywać skórę Octeniseptem 2x dziennie i zażywać Zincuprin 3x dziennie.
Pozdrawiam
Iwona Stajkoska