Czerwone żyłki na piersi u 17-latki

Witam, mam 17 lat. Od roku na dole, po lewej stronie prawej piersi mam malutkie czerwone żyłki (skuisko ok. 5 cm), tak jakby w jednym miejscu były popękane naczynka. Nie swędzi, nie drażni, nie boli, nawet przy dotyku. Co to może być? Bardzo proszę o poradę.
17 LAT ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie samego opisu trudno jest określić rodzaj zmiany. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który po zbadaniu piersi będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie postępowanie.