Czerwono-białe kropki na penisie

Od kliku miesięcy pojawiły mi się na skórce od członka czerwono - białe kropki są one również na samym żołędziu Co to może być ?
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Pana zmiany to najprawdopodobniej grudki perliste i/lub plami Fordyce'a. W celu potwierdzenia diagnozy proszę skonsultować się z lekarzem, który będzie miał możliwość Pana zbadać.