Czerwono-różowe plamienia w 16. dniu cyklu a starania o dziecko

Staramy się z mężem o dziecko. Jestem po jednym poronieniu 1,5 roku temu. W związku z tym, że przy cyklach 28-31 dniowych mialam plamienia tak od 23 dnia cyklu lub blizej miesiączki dostalam duphaston między 17-26 dniem cyklu, który pierwszy raz brałam w poprzednim cyklu. Obecnie mam 16 dzień cyklu i pojawiły mi się plamienia - takie czerwonawo-rózowe (intensywniejsze przy wysiłku w związku z wypróżnianiem). Pierwszy raz mam takie plamienie na tym etapie cyklu - rozregulowało mi się wszystko?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, niestety nie mogę zbadać Pani i ocenić stanu zdrowia. Zalecałbym także wykonanie badań hormonalnych co może pomóc ocenić taką sytuację. Pozdrawiam