Czerwony i bolesny pępek

Mam pytanie od dwóch dni coś zaczęło dziać się z moim pepkiem jest cały w środku czerwony boli są krosty w nim nie tyle boli jak piecze . Do tego trochę boli mnie brzuch nie mocno ale mam też problem bo ciągle chce mi się pić. Czy to może być coś poważnego

Aleksander Ropielewski

Pani objawy są bardzo niespecyficzne, a do tego nie mam możliwości oceny zmian skórnych, dlatego nie jestem w stanie jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytanie. Sugeruję kontakt z lekarzem.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski