Czerwony i chropowaty policzek oraz często występujący katar u dziecka

Witam moja 5 letnia córka ma lekko czerwony chropowaty policzek tak jak by to była lekkie plamki są one też na górnej wardze dostała je ma wieczór lecz gdy podałam jej calcium to rani juz trochę zeszlo dodam że córka jest po ospie ma też często gesty zoltawo biały katar mąż jest alergikiem. Co to może być.Nie kaszle nie ma goraczki

Lek. Tomasz Budlewski

A czy jakieś nowe produkty: pokarm, proszek , ubrania, odświeżacz do mieszkania, perfumy, kosmetyki itp? Proponuje udac sie do,lekarza pediatry, moze to być uczulenie

To może być alergia zwłaszcza że jest w rodzinie u taty a ten problem jest dziedziczne. Sugeruję pobrać krew na badania ige swoiste panele pokarmowy i wziewny. I iść do alergologa.