Czerwony i swędzący penis a osłabienie i wstręt do mięsa

Witam od paru dni po kontakcie z nową partnerką mój penis staje się coraz bardziej czerwony, i tak jak by swędzi? Mało tego miałem ostry wstręt do mięsa i czułem się mocno osłabiony, osłabienie po woli ustępuje ale nadal czuje się zmęczony, proszę o odpowiedź.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam,
to raczej zbieg okoliczności:
1. proszę wykonać morfologie krwi (niski poziom erytrocytów i hemoglobiny?)
2. badanie ogólne moczu
3. na penisa okłady z borasolu 2xdziennie po 15 minut oraz tribiotic + clotrimazol nakładane jednoczasowo na noc po okładach.
jeśli objawy nie ustąpią po 14 dniach należy zgłosić się do dermatologa.
Pozdrawiam