Czerwony ślad po usunięciu znamienia

Witam otóż niedawno, usuwałem znamię na środku czoła za pomocą elektrokoagulacji, znamię miało wielkość około 0,5 cm, po zabiegu i odpadnięciu strupa mam nieładny czerwony ślad wielkości ponad 1 cm, dwa razy większy niż miałem znamię,który po tygodniu czasu od odpadnięciu strupa ani trochę się nie wyleczył, czy ten ślad z czasem zniknie i co mogę zrobić by ten ślad usunąć

Świeże blizny są zawsze czerwone i z upływem czasu stopniowo bledną. Tydzień to za mało, potrzeba co najmniej trzech miesięcy. Nie musi Pan nic robić, wystarczy poczekać.