Czerwony żołędź, co oznacza?

Witam! Mam 15 lat i od dłuższego czasu widziałem na moim żołędziu zaczerwienienie. Myślałem, że to od jakiegoś płynu do mycia lub substancji na którą jestem uczulony. Jednak po 2 tygodniach nie zeszło. Pomyślałem, że to grzyb. Przeczytałem w internecie o maści C***. Stosowałem ją tydzień i bez skutku. Jestem prawiczkiem, więc nie odbywałem stosunków. Może to przez zaniedbanie higieny? Już sam nie wiem co to jest ... pomocy ! . ;) http://img17.imageshack.us/i/aaaaaaasm.jpg/ Jak widać konkretne zaczerwienienie, lub grzyb. Proszę was, lekarze o pomoc bo wstydzę się iść z tym tak na żywo.

Witam serdecznie.
Niestety na zdjęciu nie za dużo widać. Nie napisał Pan czy występują objawy dodatkowe - ból, świąd, pieczenie, nieprawidłowa wydzielina z cewki.

Zdjęcie rzeczywiście sugeruje zmiany uczuleniowe, proszę jeszcze raz zastanowić się czy w ostatnim czasie nie został wprowadzony jakiś nowy kosmetyk, płyn do prania, proszek do płukania.
Jeżeli zmiany nie ustąpią konieczna będzie wizyta u dermatologa.
Pozdrawiam.