Część pochwowa walcowata pokryta w całości nabłonkiem wielowarstwowym płaskim

wykonałam kolposkopie, proszę o interpretacje wyniku: część pochwowa walcowata pokryta w całości nabłonkiem wielowarstowym płaskim. Granica nabłonka niewidoczna. Cała tarcza bez reakcji na AA, jod ( ). Wydzielina prawidłowa, bez cech infekcji.

Lek. Tomasz Budlewski

A jak wygląda wynik cytologii? Bez poznania większej ilości informacji ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badania.

Nie napisala Pani z jakiego powodu była wykonana kolposkopia ( nieprawidlowa cytologia? ), ale z powyższego opisu wynika, że szyjka jest " czysta", chociaż kolposkopia jest niesatysfakcjonujaca- niewidoczna strefa miedzynablonkowa. W związku z czym interpretacja należy do lekarza wykonującego kolposkopie. Pozdrawiam