Częściowa proteza w miejscu górnej szóstki i siódemki

Witam, Niedawno miałam usuwaną górną szóstkę, za chwilę będzie usuwana siódemka obok niej. Czy mogę wstawić częściową protezę w miejsce tych dwu brakujących zębów? Mostek i korona odpadają, bo nie chcę piłować sąsiadujących zębów, a na implanty mnie nie stać.

Polecam mikroprotezy z materiałów elastycznych ,bez metalowych klamerek na zęby .Takie uzupełnienie idealnie przylega do zębów i nie wygniata wyrostka zębodołowego ,jest estetyczne i funkcjonalne .Pozdrawiam i życzę dobrego wyboru .