Częściowa utrata wzroku u 28-letniej osoby

Okolo miesiaca temu nastapila czesciowa utrata widzenia w obu oczach lewa gorna cwiartka. Trwalo to ok godziny. Pole widzenia wrocilo do normy ale pojawila sie wada wzroku -0.75 w cylindrze z tendencja do zmiany kata. Czym takie cos moze byc spowodowane?

Witam

Częściowa utrata pola widzenia może mieć związek z problemami natury neurologicznej. Proszę udać się na konsultacje.

Pozdrawiam
Joanna Gałczynska-Adamiak