Częściowe zaburzenia widzenia po udarze oka

Witam! Moja siostra przeszła udar oka, była u lekarza i on wysłął ją do domu.Kazał zapisać się do neurologa. Od 3 dni ma w oku częściowe zaburzenie widzenia. Czy jest możliwe usunięcie tych zaburzeń i w jaki sposób? Jest mieszkaną warszawy, czy są jakieśmetody i w jakim ośrodku w Warszawie można je uzyskać. Pilne

Siostra wymaga badania diagnostyczne mózgu i konsultacje kardiologa ażeby znaleźć przyczynę i zapobiec nawrotowi a na to co się stało specjalnych metod leczenia nie ma. Pozdrawiam

Niezbędna jest wizyta u specjalisty neurologa.
On zdecyduje o pogłębieniu diagnostyki,a przede wszystkim zbada mamę ,oceni jej stan neurologiczny ,a także somatyczny.Tutaj przyczyn może być wiele stad konieczność uściślenia prcedur diagnostycznych( np.i między innymi badanie usg Dopplex Duppler,ocena gospodarki tłuszczowej,etc). To jest bezwzględnie konieczne i to w trybie pilnym.Problemy naczyniowe mogą dać niebezpieczne dla życia powikłanie)

Pozdrawiam