Częściowy spadek erekcji podczas stosunku

Dzień dobry, mam następujący problem.Podczas stosunku z kobietą w trakcie gry wstępnej mam pełną erekcję ,jednak podczas wsadzania do pochwy erekcja częściowo spada.Zazwyczaj pomaga mi przed włożeniem stymulacja ręką penisa i dopiero włożenie,wtedy zazwyczaj erekcja się utrzymuje.Jednak nie we wszystkich pozycjach taka stymulacja jest możliwa i mam problem.Podczas wsadzania do pochwy penisa zaczynam się stresować że erekcja osłabnie i zazwyczaj tak się dzieje.Jak sobie poradzić z tym problemem?

Witam, niestety w takich przypadkach zwykle działa mechanizm samospełniającego się proroctwa - dotychczasowe "spadki" erekcji wywołują stres, a stres powoduje kolejne "spadki" erekcji. Ale - nie jest źle skoro erekcja potem utrzymuje się. Na teraz po prostu pogódź się z tym przejściowym problemem, wybierajcie z partnerką te "lepsze" pozycje i na spokojnie wybierz się do seksuologa, który pozwoli Ci dotrzeć do przyczyny. Pozdrawiam serdecznie