Częsta masturbacja a problemy z seksem

Witam Mam problem masturbowałem sie przez jakies 2 lata bardzo czesto 1/2 razy dziennie teraz gdy chce się kochać z moją nowa dziewczyną nie moge w nią wejść bo odrazu dochodze . PROSZE o POMOC !!
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie. W pierwszej kolejności oczywiście proponuje zaprzestać masturbacji. Doraźnie można zastosować prezerwatywy ze środkiem znieczulającym, czyli wydłużającym stosunek.