Częsta masturbacja i zanik wzwodu podczas stosunku z dziewczyną

Witam , od niecalego roku mam problem z erekcja tzn ze przez chwile wszystko jest ok a po chwili nawet gdy dziewczyn stymuluje to penis opada , dodam ze czesto sie masturbuje czy to moze byc przyczyna ? prosze o pomoc

Jest to ważne.
Jeśli to nie wystarczy, to pozostanie potrzeba odwiedzenia lekarza seksuologa.
Pozdrawiam. JW, www.seksuologia.org.pl