Częsta ochota na seks u 21-latka

Witam mam dosyć nietypowe pytani. Mam 21 lat i mam częstą ochotę na stosunek, a ostatnio jest to prawie codziennie. Czy jest to normalne czy powinienem się leczyć ??

Dzień dobry!

Ludzie różnią się między sobą poziomem potrzeb seksualnych. Niektórzy mają tzw. mniejsze libido, inni mniejsze. Nie ma w tym nic złego czy chorobliwego. Ochota na seks/ masturbację codziennie sama w sobie nie jest problemem. Istotne, czy i w jaki sposób zaspokaja Pan te potrzeby? Czy sposób zaspokajania tych potrzeb w jakikolwiek sposób jest dla Pana niepokojący? Skąd przeczucia, że Pana potrzeby seksualne mogą być nadmierne? Czy czuje Pan, że traci kontrolę nad swoim życiem seksualnym? Czy seks i zaspokajanie potrzeb seksualny ma negatywny wpływ na inne sfery Pana życia, np. pracę, naukę, relacje z bliskimi itp.? Czy jest Pan obecnie w związku? Czy Pana potrzeby są problemem w związku?

Pozdrawiam!