Częsta potliwość u 27-latki

Witam, Mam bardzo niezreczny problem.Bardzo czesto sie poce zwlaszcza latem . Dlonie, stopy , plecy nawet gdy mam ubrane krotkie spodenki to po chwili siedzenia na krzesle sa one mokre, to samo przy spodniczkach. Jest to bardzo uciazliwe. Stosowalam juz herbaty ziolowe ale poprawy nie ma, badania na tarczyce robilam wszystko jest oki. Naprawde nnie wiem co robic

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, pomoc mogą przynieść środki przeciwpotowe, w tym takk. Pozdrawiam