Częsta potrzeba wypluwania śliny

Mam pytanie dlaczego występuje u mnie czeste uczucie plucia, nie jest to związane złym wychowaniem tylko czasem poprostu tak mam jak jade autem czy ide ulica zbiera mi sie duzo sliny i nie potrafie jej połknąć tylko musze wypluć. Zęby wyleczyłem wszystkie nie dawno a to uczucie mam ciągle pale papierosy zwykłe mało sztuk popalam także elektronicznego papierosa alkoholu pije bardzo mało. Refluks żołądka mi dokucza co mogę zrobić jakie leki mógłbym brać by mi to przeszło. Nie palilem także tak byl

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, prosze rzucić palenie i zglosic sie do lekarza prowadzącego po leki zmniejszające wydzielanie żołądkowe. Pozdrawiam.