Częsta przyspieszona akcja serca

Witam.Bardzo często mam przyspieszoną akcję serca, głównie po posiłku, jak zjem np. sniadanie czy obiad serce bardzo szybko bije,szybko się męczę i ciężej jest złapać oddech. Przykład: wczoraj późnym wieczorem zjadłam posiłek (23:40),po czym po 30 min poszłam spać,2 w nocy przebudziłam się,bo serce waliło mi jak oszalałe,miałam uczucie gorąca.Po alkoholu mam to samo ,nie piję go często i w dużych ilościach,jednak jak wypiję scenariusz wygląda tak samo jak po wczorajszym posiłku a nawet gorzej.

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z kardiologiem i wykonanie badania EKG i w razie konieczności holter EKG. Bez możliwości przeprowadzenia badania i oceny EKG trudno jest zasugerować właściwą przyczynę Pani problemu.