Częsta zgaga, odbija i nudności

Witam już od kilkunastu dni mam objawy takie jak częsta zgaga puste odbijanie nudności. Bóle żołądka promieniujące czasem do lewego boku i do pleców mam też wzdęcia. W zeszłym roku w marcu miałam podobne objawy. W trakcie pobytu w szpitalu miałam robioną gastroskopię i wyszły mi 2 nadżerki przełyku.Brałam przez miesiąc Debutir i jeszcze coś ale nie pamiętam póżniej po lekach te dolegliwości ustąpiły.A zatem jakie powinnam podjąć teraz leczenie ? mam 21 lat

Lek. Tomasz Budlewski

Inhibitory pompy protonowej, ale niezbędna jest wizyta u lekarza. Tego typu dolegliwości często nawracaja w okresie wiosenno-jesiennym