Częste bóle brzucha u 5-letniego dziecka

Witam,proszę o pomoc moja 5 letnia córeczka skarży się na ból brzuszka prawie codziennie rano i wieczorem od miesiąca,ból który mija po kilku minutach, zrobiłam jej badania krwi moczu i kału i wszystko jest idealne, co może jej dolegać, wspomnę że pije kakao rano i czasem wieczorem bo bardzo lubi.Ania

Witam.
Nie piszesz, czy córeczka chodzi do przedszkola i od kiedy? Może to jest związane z podświadomym lękiem?
Trzeba z nią dużo rozmawiać, niech opowiada o przedszkolu.
Zrób też badanie w kierunku HELICOBACTER PYROLI.
To też trzeba wykluczyć. Najlepiej zrobić to badanie wszystkim członkom rodziny.
Pozdrawiam L Plisiecka