Częste bóle brzucha z lewej strony i zaparcia

Witam!Jestem 22-latką.Mam częste bóle brzucha z lewej strony,zaparcia,przy których pojawia się krew w małej ilości,ale pojawia się,często mam silne wzdęcia, które sprawiają ból i gazy (jakby pękające pęcherzyki) Diete zmieniłam na łagoniejszą ale to nadal nic. wyniki krwi: leukocyty -4,62 erytrocyty-4,58 hemoglobina-12 hematokryt-37,6 MCV-82,2 MCH-26,3 MCHC-32 RDW-13,5 HDW-2,64 CHCM-33,3 CH-27,2 Płytki krwi-273 MPV-8,5 PDW-56,1 PCT-0,23 OB-3 mm/h Żelazo-173 TSH 3-cia generacja 1,398

Małgorzata Panek

Wyniki badań są prawidłowe. Radziłabym zwiększyć ilość błonnika w diecie (kasze, produkty pełnoziarniste, warzywa, owoce suszone) oraz wypijać minimum 2 litry płynów na dobę. W przypadku utrzymywania się dolegliwości wskazana byłaby konsultacja u gastrologa.
Pozdrawiam