Częste bóle głowy i zawroty po urazie

Witam Moj chłopak pracuje jako kierowca któregoś razu puszczka po spreyu wybuchła W samochodzie i uderzyła go wtyl głowy przyjechało pogotowie miał rozcięta głowę w szpitalu zrobiono mu tomograf ale nic niestwierdzono to było z pół roku temu od tamtej pory często go boli głowa i przy większym wysiłku albo jak sie schyla go boli ma zawroty niedobrze mu odrazu blady sie robi i jakby mu powietrza brakowało . chodzi do lekarza ale lekarz twierdzi ze przejdzie. Proszę o pomoc co mamy robic.

W przypadku wystąpienia bólów głowy zawsze wskazana jest konsultacja z neurologiem. Właściwie zebrany wywiad i badanie neurologiczne pozwalają postawić odpowiednie rozpoznanie oraz dobrać skuteczne leczenie.
W zależności od problemu lekarz może zlecić wykonanie badań dodatkowych. Czasami niezbędna jest diagnostyka neuroobrazowa (TK, MRI).