Częste bóle głowy, kręgosłupa oraz gardła

Mezczyzna 21 lat Od 2 miesięcy czesto bolą mnie mięśnie głównie nog ( od kolan do kostek) i czasami nadgarstki. Do tego dochodzą czeste bole głowy i czasami bóle kręgosłupa i gardła. Ostatnio zauważyłem też częste odbijanie i wracanie się kwasow żołądkowych. Czy to możliwe że te wszystkie bóle są od żołądka? Bylem u endokrynologa i kardiologa ale wykluczyli że to od serca i tarczycy. Byłem też u reumatologa i na razie czekam na wyniki badań

Lek. Katarzyna Szymczak

Mało prawdopodobne aby wszystkie objawy były powodowane choroba żołądka, skłaniałabym się bardziej w kierunku chorób reumatycznych.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich wynikow bedzie mozna cos wiecej powiedziec i okreslic dalsze postepowanie.