Częste bóle głowy, odruchy wymiotne i zadyszki

Witam serdecznie Od dobrych dwóch miesięcy mam częste bóle głowy, odruchy wymiotne (głównie bez wymiotów), zadyszki, szybkie bicie serca, zawroty głowy, wrażenie jakby świat się za szybko kręcił podczas gdy ja stoję w miejscu, senność, duża wrażliwość na światło, osłabienie, często łapię doły, robię się płaczliwa i wpadam w histerię, gdy tylko robi mi się bardziej słabo, dodatkowo bardzo łatwo mnie zdenerwować, mam 22 lata dużo pracuję przed komputerem mam wadę wzroku jednak okulary nie pomagają

Proponuję udać się na konsultację do psychiatry. Specjalista po dokładnym przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego będzie mógł postawić diagnozę i dobrać odpowiednie postępowanie. Oceni też nasilenie objawów i zdecyduje, jeśli będzie taka potrzeba, o zastosowaniu farmakoterapii, psychoterapii lub obu metod łącznie.