Częste bóle głowy, omdlenia i osłabienie

Witam, od kilkanastu miesięcy miewam częste bóle głowy, uczucie ze miałabym zaraz zemdleć, pewnego razu było tak że stałam ok 10 min i zrobiło mi się tak słabo że musiałam natychmiastowo usiąść. Nie wiem czy jest to coś poważnego, więc nie byłam jeszcze u lekarza. Proszę o diagnozę.Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić konieczność dalszej diagnostyki lub odpowiedniego postępowania terapeutycznego.