Częste bóle głowy promieniujące do oka

Witam mam 30 lat i takie pytanie dopada mnie często ból głowy po prawej stronie i promieniuje do oka a przy tym drętwieje mi to miejsce i pulsuje. Boję się bo mam cukrzycę i myślałam że to tętniak.

Szanowna Pani
Skoro były wykonane badania TK lub MRI głowy i wszystko jest prawidłowo należy traktować tą dolegliwość jako nerwoból i neurolog wypisze odpowiednie leki nie świadczy to o początkach cukrzycy, pozdrawiam.

Witam,
Proponuję udać się na konsultację neurologiczną aby wykluczyć przyczyny natury biologicznej. Lekarz zaleci odpowiednie badania. Drętwienia i bóle mogą być także objawem zaburzeń lekowych i psychosomatycznych. W takim przypadku należy udać się do lekarza psychiatry w celu ustalenia leczenia farmakologicznego oraz do psychologa w celu podjęcia psychoterapii.