Częste bóle głowy, silne wypadanie włosów, uczucie zimna i zmienność nastrojów

Witam pisze kolejny raz nie pokoja mnie objawy ktore obserwuje u siebie od dluzszego czasu takie jak czeste bole glowy,silne wypadanie wlosow,uczucie zimna,zmiennosc nastrojow (zdenerwowanie,smutek lekka depresja)znaczne przytycie ,kolatanie serca,obfitsze krwawienia miesieczne. Pozdrawiam.

Witam,

Proszę koniecznie zrobić badania ogólne (morfologia, mocz) oraz badania hormonów tarczycy oraz hormonów płciowych. Jeśli po skonsultowaniu wyników z lekarzem okaże się, że jest Pani zdrowa, proszę zgłosić się do psychoterapeuty na konsultację.

Pozdrawiam