Częste bóle głowy, szyi i rąk

Witam, mam 18 lat często odczuwam ból głowy, jednak nie jest to ból migrenowy nie wiem jak go opisać czasem boli za prawym czasem za lewym uchem różnie obszar bólu mniej więcej jak dłoń, od pewnego czasu bolą mnie też cale ręce włącznie z ramieniem i barkiem raz jedna raz druga,oraz ok. tygodnia temu bardzo bolał mnie bark włącznie z szyją głownie przy gwałtownym odwróceniu ruszeniu głową.Ćwiczenia nieco pomogły na szyje i bark, jednak martwią mnie ręce,oraz głowa czy to może być coś poważnego?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie szyjnego odcinka kręgosłupa. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza neurologa, który pokieruje procesem diagnostycznym.