Częste bóle w klatce piersiowej bardziej po lewej stronie

Witam. Mam 27 lat i częste bóle w klatce piersiowej bardziej po lewej stronie. Jest to taki ból jak by mi ktoś szpilkę wbijał. Przy tym bólu ledwo łapie oddech ale po 2-4 min soe uspokaja i jest wszystko wporzadku. Czy powinnam isc z tym do jakiegoś specjalisty ??

Mikołaj Cyganok

Witam! Niezależnie od przyczyny, każdy ból w klatce piersiowej powinien budzić niepokój i zostać niezwłocznie skonsultowany z lekarzem, który będzie miał możliwość Panią/Pana zbadać, zebrać wywiad i odpowiednio pokierować dalszą ścieżką diagnostyczno-terapeutyczną.