Częste bóle w prawym boku

Mam czeste bole w prawym boku. Prosze poradzic jaka moze NYC diagnoza
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Niestety zamieszczone informacje są zbyt mało szczegółowe, by postawić jakąkolwiek konkretną diagnozę. Takie dolegliwości bólowe, w zależności od dokładnej lokalizacji, mogą być bowiem skutkiem kamicy nerkowej, schorzeń kręgosłupa, kamicy pęcherzyka żółciowego, schorzeń jajników i wielu innych. W celu postawienia konkretnej diagnozy proszę zgłosić się do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej, który zbierze wywiad, zbada Cię oraz zleci badania dodatkowe.