Częste bóle z tyłu głowy i zawroty

Witam. Moja mama (l.43) ostatnio narzeka na czeste bóle z tylu glowy. Przy nachylaniu czuje jakby kręciło jej się w glowie, a gdy tylko delikatnie się zdenerwuje nawet podswiadomie wyskakują jej czerwone plamy na szyi (tu zdjecie szyi http://zapodaj.net/ea9c8ecec993d.jpg.html ). Kiedys na usg tarczycy wyszlo, ze ma wzmozony przeplyw krwi w tetnicach szyjnych. Zignorowala kolejne badania, a teraz się martwi ale do lekarza nie chce isc, bo uwaza, ze to nic takiego. Co to moze być, co robić?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, niestety celem ustalenie postępowania i wykonania dodatkowych badań Pani mama musi się udać początkowo do lekarza rodzinnego i dalej do odpowiedniego specjalisty. Pozdrawiam