Częste, chwilowe, kłujące bóle głowy z lewej strony

Witam,miałam robione badanie (EEG) wynik to : zapis czynności bioelektrycznej mózgu nieprawidłowy. od jakiś kilku lat mam częste chwilowe , kujące bóle głowy z lewej strony , natomiast od jakiegoś czasu często gdy wstaje kręci mi się w głowie i mam ciemno przed oczami , chciałabym się doradzić co to może być ..

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do neurologa. Nie mam możliwości diagnostyki na podstawie jednego zdania badania eeg.