Częste czerwienienie się na twarzy

Witam. Mam problem z częstym czerwienieniem sie twarzy.. Często czerwienie sie, niekoniecznie podczas stresujacych lub wstydliwych sytuacji, ale nawet podczas luźnej rozmowy z drugą osobą. Rumieniec pojawia sie na całej twarzy, nos, czoło, policzki, broda.. Czy jest możliwość całkowitego wyleczenia rumieńca???

Proszę udać się do lekarza medycyny estetycznej na konsultację. Po obejrzeniu stanu skóry lekarz dobierze odpowiednie zabiegi. Najczęściej stosuje się zabieg z użyciem lasera IPL na wyciszenie naczyń,, leczenie farmakologiczne oraz dobiera się prawidłowa pielęgnację domową.