Częste dolegliwości ze strony układu pokarmowego

Od szkoły średniej mam częste dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Głownie kłucie w jelitach, wzdęcia, gazy, bóle brzucha. W ostatnim roku dolegliwości się nasiliły i doszły do tego ciągłe mdłości(wykluczam ciążę). Z apetytem też różnie są chwile gdy mam napady obżarstwa a są dni gdy nie mogę nic w siebie wcisnąć. Mdłości utrudniają mi życie. W zeszłym miesiącu robiłam badania morfologię, mocz, helico-bacter, enzymy trzustki i testy wątrobowe, wszystko wyszło dobrze a ja ciągle się męczę.

Aleksander Ropielewski

Może to wynikać z Pani "urody" jednak sugeruję wykonanie badania gastro- oraz endoskopowego,które najlepiej ocenią co dzieje się w Pani przewodzie pokarmowym.
Pozdrawiam