Częste drętwienia, ogólne osłabienie, ból mięśni, przyspieszone bicie i ból serca

Witam. Od pół roku mam gorączkę 37.5 Częste drętwienia, ogólne osłabienie, ból mięśni, przyspieszone bicie i ból serca.Od czasu do czasu pojawiają się guzki na uszach, po czym zanikają. Najstraszniejszym objawem jest słabe czucie całego ciała. Głównie w okolicach członka. Penis nie jest już taki twardy. Miałem badanie na SM - nie wykryte Dostałem skierowanie do szpitala. Po kilku badaniach mnie wypisano. Lekarz skierował mnie ostatnio na badania z podejrzeniem boreliozy, w co powątpiewam...

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Konieczne jest także poznanie wszystkich już wykonanych badań. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. po przeanalizowaniu powyższych będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.