Częste drętwienie rąk i paraliż

Witam, ostatnio zdałam sobie sprawę że coraz częściej drętwieją mi ręce i dostaje paraliżu ale tylko od łokcia w dół trwa to na ogół jakąś minute dwie poźniej mija ale zostaje nie przyjemny ból występuje to i przy pobudce z rana i w ciągu dnia jak jestem gdzieś ze znajomymi, proszę o pomoc co to może być i czemu to mam? Pozdrawiam

Przyczyn może być wiele. wskazana jest konsultacja neurologiczna.
Aby postawić właściwe rozpoznanie niezbędna jest znajomość charakteru bólu, objawów towarzyszących, czynników prowokujących i wielu innych danych.
W celu postawienia diagnozy i ustalenia dalszego postępowania i niezbędny jest wywiad i badanie przedmiotowe.

Przyczyn może być wiele. wskazana jest konsultacja neurologiczna. Specjalista pokieruje dalszą diagnostyką a następnie leczeniem.