Częste drżenie mięśni, rąk, nóg, osłabienie

Witam, od jakiegoś czasu odczuwam częste drżenie mięsni rąk, nóg, a czasami nawet głowy czy brzucha, przy czym robi mi się bardzo słabo i ciężej oddycha. Z badania EKG wynika, że wszystko jest w porządku, z badań krwi tak smao. Początkowo myślałem, że wypłukałem sobie magnez i potas z organizmu podczas grypy jelitowej, ale jednak nie. Jak mam się leczyć?

Magnez i tak się przyda np 300mg dz. Dorzucił bym kwas alfaliponowy np 600mg dz i wit z grupy B. Trzeba szukać przyczyny pierwotnej bartonellozy? Czy boreliozy?