Częste erekcje i chęć na masturbację

witam jestem marcin 37 lat ciagle mam ereklcje i sie mi sie chce mastirbowac nawet u lekarki na badaniu pomuscie
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Takie zachowanie organizmu może wskazywać na priapizm jednak w tej jednostce chorobowej występuje uciążliwy ból związany ze wzwodem. Proponuje konsultację w urologiem.

Dzień dobry!
Aby znaleźć przyczyny takiego zachowania i braku kontroli (?) nad ciągłą potrzebą masturbacji potrzebna jest dłuższa rozmowa i więcej informacji o Twoim problemie i jego historii.
Zgłoś się do lekarza psychiatry, lekarza seksuologa bądź psychologa.
Pozdrawiam!